ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Bir başka deyişle özel uçak charter etme, özel bir uçakla yapılan birseysel veya şirketsel hava ulaşımı şeklidir. Özel jetler genellikle 4 ana kategoriye ayrılırlar: hafif jet, orta jet, ağır jet ve vip havayolu uçakları. Bu kategoriler aynı zamanda süper hafif, süper orta, ve çok uzun menzilli uçaklar gibi alt kategorilere sahiptir. Genelde bu sınıflandırmlar uçağın kabin ölçülerine dayanır. Çok uzun menzilli uçaklar ise taşıdıkları ek yakıt tankları sayesinde daha uzun süre, daha uzağa uçarlar ve bu sınıfa bu sayede dahil olurlar.

İSTANBUL HELİKOPTER TURU

Yıllardır İstanbul, en popüler turist destinasyonlarından biri olmuştur. Ancak daha önce İstanbul’u ziyaret eden herhangi bir tanıdığınız olmuşsa, onlardan mutlaka trafik sıkışıklığı, kalabalık nüfus ve uzun bekleme sıraları ile ilgili şikayetler işitmişsinizdir. İşte sizlere arkanıza yaslanıp bu şehrin size sunduğu tüm güzellikleri tadabileceğiniz ve tüm bu sorunlardan kaçabileceğiniz eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

ÖZEL JETLE İŞ GEZİLERİ

İş gezinizde seyahat edeceğiniz yerde sizi neyin beklediğini bilmiyor olabilirsiniz. Politik istikrarsızlığın sürdüğü bir çok yer, savaş riski taşıyan bölgeler, bulaşıcı hastalık görülen ülkeler ve daha bir çok tehdit… Satış sorumlularımız bu tarz durumlarla ilgili son derece eğitimli ve bilgililerdir ve uçuşunuzdan önce gerekli önlemleri almanız adına operasyon departmanımızla ortak çalışma halinde sizleri uyaracaklardır.

ÖZEL JETLE TATİLE ÇIKIN!

Tatiller hayatımızın paha biçilemez birer parçasıdır. Bu anlarda hayatın akışı yavaşlar, stres dolu yaşamınızdan uzaklaşır ve her şeyin kusursuz olmasını istersiniz. Özel jet seyahati, belki bir de helikopter transferiyle birleştirildiğinde bunun için mükemmel bir başlangıç olabilir. Hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen iletişime geçiniz.